Gość
20 stycznia 2014 o 09:09
Liczba postów: 138942
PLAY ma jedne z najdroższych ofert na rynku. Za ofertę bez telefonu 70zł!!!
Nie wierzę, że Mumio, który kiedyś uchodził za kabaret dla inteligentnych wybiera najdroższe oferty na rynku.
To głupota albo rozrzutność.