Ja się w ogóle dziwię, że producenci nie idą w tym kierunku aby zwiększać moc baterii. Nie wiem dokładnie jak to się przekłada na koszty, ale gdybym miał dać 100 zł więcej za telefon dlatego, że bateria trzyma dłużej 2-3 dni, to bym się nie wahał. Oprócz oczywistej wygody, w skali roku może by mi się to zwróciło na prądzie. A swoją drogą może ciekawe byłoby zrobienie takiego przelicznika:) Wiem, że większa bateria potrzebuje więcej prądu, ale częstotliwość ładowań jest mniejsza.