Start › Forum › Odpowiedz na:
Mam problem, bo zaktualizowałem za pomocą Kiesa, a po ponownym uruchomieniu znowu chce mi aktualizować, ja zaktualizowałem to znów to samo. Ma ktoś podobnie?