Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139242

Mam problem, bo zaktualizowałem za pomocą Kiesa, a po ponownym uruchomieniu znowu chce mi aktualizować, ja zaktualizowałem to znów to samo. Ma ktoś podobnie?