Start Forum Odpowiedz na:

LesH
Uczestnik
Liczba postów: 3876

Od początku obwieszczania ogerty NJU za 19 zł było jasno mówione, że cena dotyczy no-limi na komórki. Mimo tego niektórzy rozumujący inaczej wciąż obszczekują tą bezkonkurencyjną ofertę Orange. Albo sabotaż (podlizowski bądź sponsorowany) dla jakiejś konkureplayencji, robi to ochotniczo, wolontaryjnie.