Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138935

w dzisiejszych czasach jest takie cwaniactwo i dzicz na drogach że warto mieć rejestrator, sam rozważam zakup od jakiegoś czasu