Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139196

Teraz moge juz wyrazic opinie z autopsji. Wczoraj odebralm tel. a zdjecie simlocka kodem kosztowalo mnie dokladnie 2.03 funta przez ebay i 30min czekania. Osobscie uzywam Razr I i jestem supr zadowolonny, bo potrzebowalem tel. uzytkowy i odborny glownie na dzieci a nie cos co z odpowidnim app zrobi tosty za mnie rano i umyje zeby. Moto G kupilem dla zony bo glownie chodzilo mi zeby mogla sobie smigac po necie i „fejsach”. Innym krytrium bylo wykorzystanie te jako modem/router i przyznam, ze z obu Motek jestem zadowolony bo swietnie spelniaja to zadanie. Sciagam wszystko i nie odczuwam praktyczni zadnych roznic z czasow jak mialem stale lacze.