Gość
14 grudnia 2013 o 01:17
Liczba postów: 139086
Ciebie xxxxx. Typowy polaczek cebulaczek co wszystko by chciał mieć za darmo.
Cena zblizona do tej w jakiej można zamawiać z amazonu czy innych sklepó wysyłających za granicę…… Chcesz za 500 to pakuj się xxxxxxx do samolotu i zapierdzielaj …
MAsakra co w tym kraju ludzie mają w łbach…
Jak na krótko wskoczy promocja na garnki ok 50% a ty pprzyjdzies za późno i będziesz mógłkupić tylko w normalnej cenie teżbędziesz ludzi wyzywałod złodzeji ?
Brak słów dla takich xxxxxxx….. (proszę bez wyzwisk)