Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139233

Potrzeby są nadal te same… dobry system ergonimiczny, niezawodny, intuicyjny
fakt jest taki ze od 1995 roku nie wymyślił niczego nowego i cały czas wciskał ludziom to samo…. a windows 8 to biznesowa klapa…