Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138950

Ten Bjorgolfsson się w ogóle nie zna. Play i jego 4G LTE jest do kitu i wiedzą to dobrze wszyscy internaŁci na portalach telkom z Telixem na czele. Myli się facet bo P4 przynosi same straty, dokładać do niego trzeba, a jakość połączeń w Play to już katastrofa. Że nie wspomnę o jakości obsługi i BOK-u.