Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138935

Kiepsko w niskiej taryfie nie ma bepłatnych minut do innych operatów ?
To chyba jaka pomyłka – płącisz 40 pln za połączenia do swojego operatora bez limitu , w poprzdeniej ofercie było to za 35 pln ale w abonamecie było 360 minut do obcych operatów, chyba cały dobry marketing T- mobile poszedł juz pracować do Play 😉