Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138984

jak zaczną płacić za umowe po 5 zeta to tyle będzie tych umow co kasy za nie … to samo widzę w play, sprzedaż idzie bo play marketingowo super się wypromował wśród klientów drog pantoflową idzie fama, że tam taniej dlatego czasami nawet nie przychodzą na aneks nie pytają o ofertę odrazu tam idą bo wszyscy na około mówią, że taniej…ale konsultanci tam proponują albo wciskają jak u nas ? w życiu ! przychodzi po umowę to dają ale ciśnienia na to nie mają, my mamy bo kasa dobra ale jak ona spadnie tak jak stawki spadają to po co się wysilać ? tabelek mnóstwo, dosprzedawać tylko do czego pytam ? jak hotline odrazu dzwoni z suk i zabiera tobie aneksy a Ty nie dajesz bo nie można … nie wszystko jest na nie, oferta jest spoko, abo najgorsze w granicach 40-50 zł bo tam play dał 400 minut… powyżej jest konkurencyjnie