Start Forum Odpowiedz na:

Blom
Uczestnik
Liczba postów: 2972

Wielka, wielka ale to wielka szkoda, że projekt upadł bo Edge mógł wnieść bardzo wiele do świata smartfonów, tym bardziej, że miał pracować na tak genialnej platformie jaką jest Ubuntu.