Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139193

„Sieć kablowa UPC Polska podpisała umowę z Alior Bankiem, która daje klientom operatora możliwość opłacania rachunków bez prowizji bankowej w dowolnie wybranym oddziale tego banku w całym kraju. Oferta skierowana jest do abonentów UPC preferujących tradycyjne, gotówkowe formy płatności za abonament.” TO JEST ROBIENIE LUDZI W BALONA!!! IDĘ DO ALIOR BANKU, ŻEBY OPŁACIĆ RACHUNEK A PNI DO MNIE „DOWÓD OSOBISTY POPROSZĘ” HMM.. OD KIEDY DOWÓD CHCĄ, JAK JA CHCĘ TYLKO RACHUNEK OPŁACIĆ. A PANI PO WERYFIKACJI W SYSTEMIE: „NIE JEST PANI NASZĄ KLIENTKĄ I NIE MA ZAŁOŻONEGO KONTA, WIĘC ALBO ZAŁOŻY PANI KONTO, ALBO PROWIZJA ZA OPŁATĘ WYNIESIE 8 ZŁ!!!!!!! – SKANDAL!!! OPŁATA NA POCZCIE WYNOSI 2,5 ZŁ. – UPC WPROWADZA LUDZI W BŁĄD ZAPRASZAJĄC ICH DO BEZPŁATNYCH OPŁAT W ALIOR BANKU – TYLKO NIE DODAJĄ BARDZO ISTOTNEJ INFORMACJI „NIE JESTEŚ KLIENTEM BANKU, TO PŁAĆ DODATKOWO 8 ZŁ”!!!!!!!!!!!!