Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

Dobra platforma cyfrowa. Od kilkunastu lat tam jestem i zawsze z tego byłem zadowolony. A od kilku miesięcy zdecydowałem się na net mobilny, bo nie dość, że jest najlepszy na rynku (lte), to jeszcze dla abonentów tv są promocje. Widać, że na zadowolonych abonentach można zarobić, a przypływ gotówki pewnie wziął się u nich po przepływie abonentów z nc+ do cp.