Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139194

Ludzie, może ktoś mnie zaskoczy i wyjaśni mi, kogo obwinić za kiepską jakość połączeń z karty VM zalogowanej w Orange lub Plusie. Dobrze by było uzasadnić odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej.