Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139209

Play szuka idiotów. Normalne w ich przypadku, bo tylko niesprawny na rozumie weźmie coś w kontrakcie od Play. Ta sieć to dno i 2 metru mułu. Mam to szczęscie, że jestem na wypowiedzeniu u nich i od września nie będę musiał znosić ich patałactwa.