Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139019

Piłkarze mają racje. Orange jest sponsorem całej reprezentacji a nie tylko poszczególnych piłkarzy. Niech występuje cała reprezentacja w reklamach.