Start › Forum › Odpowiedz na:
A ja tam lubie ta roboe bo fakt jest stres cisnienieniw na sprzedaz zostawanie po godzinach ale kto dobrze sprzedaje ten na pewno nie narzeka przynajmniej na kase…