Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139185

Zastanawiałem się między ofertą Play, a nju i wybrałem Play bo płacę 39zł za 800min/SMSów/MMSów (co mi w zupełności wystarcza) + max. 10zł za 250MB danych (nie zużywam w miesiącu więcej). Wychodzi więc max. 49zł za ogromną ilość minut i 250MB internetu. W nju miałbym to za 57zł (doliczając SMSy i dane). Abonament powinno dostosować się do tego w jaki sposób używa się telefonu. Oferty „bez limitów” to tak naprawdę chwyt marketingowy, który ma napędzać sprzedaż. Rzadko jednak się zdarza, żeby abonent gadał, SMSował czy MMSował bez końca. Nie dawajcie się ogłupiać 🙂