Gość
12 lipca 2013 o 11:26
Liczba postów: 139207
Ale to sh!t, najlepiej pocięliście kawałek gdzie próbował wprowadzać jakiś tekst i co chwilę nie to co trzeba się pojawiało na ekranie. Ten system to masakra jakaś. Ikony ledwo chodzą, przenoszenie ich to pokaz klatek. Toż to 100x lepiej działało na pierwszym iphone, który miał 128mb ramu i 400mhz cpu.