Start › Forum › Odpowiedz na:
Jeszcze byłoby fajnie gdyby ekran był wzmocniony przed rysami. Czemu producentom się zdaje, że jak nie chcę dotykowca to juz rysy na ekranie mi nie przeszkadzają?