Gość
18 maja 2013 o 13:10
Liczba postów: 139207
Wlasnie odtrzymalem dokumenty od Amplico i niby wszystko ok, ale wczytujac sie w umowe dowiaduje sie ze moje zycie jest warte 500zl a nieszczesliwy wypadek musi oznaczac trwale kalectwo abym otrzymal odszkodawanie – smiech na sali.