Start Forum Odpowiedz na:

PROZAK
Uczestnik
Liczba postów: 1932

żeby z tego skorzystać trzeba kupić modem, poza tym limity malutkie jak dla mnie. Inwestycja w modem nie opłacalna. Dopóki nie zaistnieje konkurencja w tym segmencie to takie oferty od Plus będą tylko jako informacja że jest LTE. Bo ile tysięcy zainwestuje w modem aby mieć to LTE od plusa w tej ofercie? Czasem w pracy korzystam z tego LTE od Plus i daleki jestem od zachwytów.