Gość
20 marca 2013 o 12:18
Liczba postów: 139237
Te białe rękawiczki to straszna żenada, to tak jak za komuny ludzie miesiącami nie zdejmowali folii z pilota do nowego TV, żeby się nie zużył 😀 jak widzę te recenzje w białych rękawiczkach to od razu wyłączam, to jest zbyt żenujące żeby to oglądać…