Gość
28 lutego 2013 o 15:43
Liczba postów: 139199
Tak pokochało :D? Zadałem Ci wcześniej pytanie! Dlaczego PTC Polkomtel i PTK nie podpisali między sobą roamingu tylko dalej inwestują w swoją sieć skoro to rozwiązanie jest lepsze ? Odpowiedź jest taka, że nie jest lepsze. Każda sieć ma dziury i są miejsce w Polsce, gdzie żadna sieć nie ma zasięgu.
Dobrze, że ludzie myślący nie wierzą w ten bełkot, który próbujesz tutaj wciskać.
Na szkoleniu Cie oszukują a tym nawet o tym nie wiesz. A potem te kity wciskasz klientom. Mieć zasięg a się dodzwonić to dwie różne sprawy.
A ponadto, co się stanie jak nie masz na chwilę zasięgu? Koniec świata!???