Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

Co po niektórzy – bardziej cwani (pracownicy ?)wypisują głupoty, że Plej staje w obronie abonentów Orange, którzy więcej płacą do pleja, a reszta idiotów w to wierzy. Plej zrobi trochę szumu, darmowej reklamy i może oderwie paru abonentów od orange.