Gość
31 stycznia 2013 o 07:53
Liczba postów: 139029
Powodzenia Play :),inni mają już 1800 i jakoś tylko Cyfrowy Polsat/Plus i wszyscy od tego samego właściciela tylko mają lte,Play da coś na gsm i na lte dzięki czemu trochę zasięg może się poprawić,jakość połączeń,zawsze to mniejsze obciążenie dla stacji.