Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139028

Bądźmy szczerzy, najwięcej dzwoni się do kogoś bliskiego, a ten ktoś ma przeważnie numer w tej samej sieci. To nie lepiej wziąć kartę w Play i po doładowaniu 50zł mieć za darmo do wszystkich w tej sieci przez cały okres ważności konta, czyli w tym przypadku 100dni?