Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139041

@Tom hahahah 100% racji, ja próbowałem kilkukrotnie po dwadzieścia ileś tam minut, ktoś odbiera, potem męka kolejnych 15 minut rozmowy „nie widzę” „nie ma” etc i konieczność przełączenia do kogoś innego, znowu melodyjka i czekanie… po czym rozłączanie. Tak sobie myślę że może faktycznie w Orange siedzą na FB.