Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138970

Umiecie tylko narzekać, ale jak były darmowe kody z minutami i SMS to wam wtedy wszystko pasowało. Ile razy robicie takie przelewy, bo ja będąc 4 lata w orange nie zrobiłem ani jednego. Bądźcie obiektywni. Jeśli coś się wam nie podoba to spadajcie do innych operatorów. Tylko pamiętajcie o jednym przysłowiu: „Jest wszędzie dobrze gdzie nas nie ma”.