Gość
29 listopada 2012 o 10:33
Liczba postów: 138970
Umiecie tylko narzekać, ale jak były darmowe kody z minutami i SMS to wam wtedy wszystko pasowało. Ile razy robicie takie przelewy, bo ja będąc 4 lata w orange nie zrobiłem ani jednego. Bądźcie obiektywni. Jeśli coś się wam nie podoba to spadajcie do innych operatorów. Tylko pamiętajcie o jednym przysłowiu: „Jest wszędzie dobrze gdzie nas nie ma”.