Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139196

Play ma bardzo słabą ofertę. Jest drogo i nie ma wyboru. Brakuje mixa za 30 zł na 24 doładowania. Brakuje też mixa za 30 zł na 12 doładowania z nokią 100 albo innym tanim telefonem. Użytkownicy mix nie mają dużego wyboru i idą do T-Mobile bo mają najlepszą ofertę mix nie licząc heyah.