Gość
23 listopada 2012 o 08:17
Liczba postów: 139238
[b]Telefon najgorszy jaki jest, gdy chcesz szybko zadzwonić będziesz miał problem :), bateria to kompletny niewypał co chwile pokazuje ze jest wyczerpana a po chwili ze pełna. To wadliwa seria LG nawet już jej nie robią – poszły tanio do sieci tel i każdemu wcisnęli by się pozbyć za 1 zł [/b]