Start › Forum › Odpowiedz na:
Super siec,telefony ich to mam gdzieś.Dają najwięcej minut w abon.w opcji bez telefonu,a telefon to i tak najtaniej wychodzi na all.Pod warunkiem że się ma gotówkę.