Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139041

Miałam dokładnie taką samą sytuację jak poprzednicy z Orange i Amplico, otrzymaliśmy pismo, które informowało że możemy zrezygnować z ubezpieczenia telefonicznie lub pisemnie, gdzie adresem docelowym jest nr skrzynki pocztowej. Oczywiście na infolinię dostać się nie można, wszystkie linie są wciąż zajęte a każde połączenie kosztuje. Wysłałam rezygnację pisemnie na podany adres i dodatkowo na adres e-mail Amplico.