Gość
15 listopada 2012 o 19:11
Liczba postów: 139047
Ciężko będzie im zaistnieć wśród osób słabo widziacych. Sam jestem taka osobą i najprawdopodobniej nie skorzystam z uwagi na duży abonament, i z obowiązywaniem miesięcznym. Obecnie mam zasiłek 500zł nie pozwolę sobie na taki wydatek na miesiąc. Pozostaje mi tylko telefon dla seniora. I obsługa intuicyjna przez dotyk. Na coś takiego sobie nie pozwolę. Gdyby ten telefon był na kartę pomyślał bym.