Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139014

Tak podejrzewałem, że tym co nie podpiszą nic nie zrobią, ale co biedny czlowiek ma zrobić, jak dwójka dzieci w domu, kredyt? głupi podpisałem…

Od stycznia ma byc prościej, brak CUPow, co to dla nas oznacza? dowiemy się tak na prawdę w styczniu…

chyba że jakiś (jeszcze) kierownik, póki go nie zwolnią zdradzi nam tajemnice.

A co do chwalenia to rzeczywiście, Pan Pochmurny wysyla pochwaly i gratulacje.