Gość
27 października 2012 o 08:36
Liczba postów: 139230
Tak podejrzewałem, że tym co nie podpiszą nic nie zrobią, ale co biedny czlowiek ma zrobić, jak dwójka dzieci w domu, kredyt? głupi podpisałem…
Od stycznia ma byc prościej, brak CUPow, co to dla nas oznacza? dowiemy się tak na prawdę w styczniu…
chyba że jakiś (jeszcze) kierownik, póki go nie zwolnią zdradzi nam tajemnice.
A co do chwalenia to rzeczywiście, Pan Pochmurny wysyla pochwaly i gratulacje.