Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139089

Korzystałem z wizytówki i byłem w miarę zadowolony. Jednakże gdy postanowiłem ją wyłączyć pojawiły się problemy z jej dezaktywacją, ale to miało miejsce w połowie tamtego miesiąca. Dopiero po licznych próbach i w godzinach wieczornych udało mi się ją wyłączyć. Nie próbowałem za pomocą wiadomości SMS tylko za pośrednictwem dedykowanej strony www.