Start › Forum › Odpowiedz na:
– dzień dobry chciałbym podpisać z Państwem nową umowę -przykro mi, mamy wyłączone drukarki, a co za tym idzie nie mogę wydrukować Panu umowy i regulaminu. Może niech Pan przyjdzie jutro? – Jutro to ja będę juz u konkurencji. Do widzenia. 🙂