Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138953

to za chwilę w moim własnym aucie nie będę mógł sięgnąć po kubek z kawą i napić się kawy.Samochód jadący z prędkością 100km pokonuje 140 m a gdzie w Polsce wolno jeździć z taką prędkością????Zapinanie pasów też hit,czemu Państwu zalezy niby na tym,czy znajdą mnie po wypadku w aucie czy 100 metrów poza nim??Czemu Państwo wie lepiej ,ode mnie co dla mnie dobre?Udawanie opiekunów czy zwyczajny business i wpływy do budżetu z tytułu mandatów?Rozumiem,że używając dousznego zestawu słuchawkowego i prowadząc rozmowę przez niego,jadąc z prędkością 40 km słyszę wszystko co się dzieje dookoła i nie przestaję być skupiony?Ciekaw jestem kiedy zaczną pobierać opłatę za prowadzenie rozmowy z pasażerem,mruganie,palenie papierosa we własnym aucie.Komedia toż przecież.Wcale nie idzie o bezpieczeństwo tylko o kasę,dlatego w Polsce stawiają fotoradary w ilości kosmicznej,wszędzie są ograniczenia na drogach krajowych do 50 km,terenów zabudowanych mamy całą masę,co za komedia