Nie 19 gr. tylko efektywnie 12 gr. za minutę do wszystkich sieci. Najlepsza oferta dla osób dzwoniących wszędzie którzy chcą prostej jak budowa cepa oferty. Ładujemy za 150 zł. i mamy pakiet 225 zł. czyli prawie 1200 minut na rok. Jednego miesiąca można wygadać 10 minut innego 500 minut bez patrzenia gdzie dzwonimy. W którym prepaidzie jest taniej ?