Start › Forum › Odpowiedz na:
Gdy nie ma się w ofercie telefonów to taryfy muszą być naprawdę konkurencyjne. Te obecne niczym się różnią od np rydzykowej sieci lub mbanku, a te nie zawojowały rynku.