Start Forum Odpowiedz na:

LesH
Uczestnik
Liczba postów: 3876

Liczyłem na połączenia Skype z synem w przerwach jego pracy, którą w czasie olimpiady miał mieć właśnie przy pracach technicznych, na darmowe hotspoty WiFi, których pełno w Londynie lub jego SIM-kartę w 3G sieci T-Mobile UK. Ciekaw jestem: czy także klientom mobilnego neta w 3G, będących w olimpiadowych w strefach kibiców zablokują transfer, by zmusić do odpłatnej opcji, o której informuje ten news?… A przede wszystkim ciekawe, czy tamtejsze służby nie zdecydują się czasem zagłuszać sygnały gsm ze względów bezpieczeństwa, celem uniemożliwienia zdalnego odpalenia czegoś potwornego przez sygnał komórkowy, np sms?… W trakcie wizyt i przejazdów rządowych VIP-ów służby wielu państw praktykują takie zagłuszanie, ale wtedy cała 'impra’ trwa do kilkudziestu minut w danym miejscu, a tyle to można wytrzymać bez zasięgu. Zakaz mobilnego WiFi na Olimpiadzie w Londynie daje do myślenia…