Ale marketing 😀 zte chce doścignąc samsunga i apple. I celuje w najnowszy android . Każdy kto myśli normalnie poczeka na swoją kolej aktualizacji która potrwa pewnie do końca roku. Niektóre telefony jeszcze nie mają nawet 4,0. i nie wiadomo czy beda miały a co dopiero Zelka.