Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

U mnie w akademiku, żeby się do internetu podłączyć to trzeba znlaeźć godzine kiedy nikogo nie ma… Fajnie, że są uczelnie, które dbają o rozwiązania techniczne w podlegających im budynkach.