Start Forum Odpowiedz na:

Blom
Uczestnik
Liczba postów: 2972

Nie dziwię się, że wyprzedzili LG, ich to akurat nie jest wielki problem wyprzedzić, ale nie mają najmniejszych szans z Samsungiem czy Apple z jednego prostego powodu – produkty ZTE są słabe jakościowo, a i wykonanie oprogramowania pozostawia baaaaardzo wiele do życzenia.