Adin nie pleć głópot, to że dali nową taryfę w której nie ma rocznej ważności konta nie znaczy że Play z niej rezygnuje. Nie rozumiem dlaczego do momentu pojawienia się tej taryfy było wszysko OK , a potem już nagle większość osób ocenia całego Playa jako mającego słabą ofertę?. Przecież nic się nie zmieniło na minus, kolejna taryfa do wyboru to jak najbardziej plus.