Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139238

[quote]Chyba już nie, zadowolony pracownik to zadowolony klient, który kiedyś jak w chodziłem do salonu mogłem pogadać z człowiekiem, teraz tak jak ktoś napisał wcześniej gadaj jak nacpani jakieś regulki!?!?!, ktoś chory psychicznie to wymyślił tam już nie ma z kim pogadać, chora sieć, czekam na koniec umowy i spadam, Pracowników popieram!!!!! [/quote]

To fakt, że kiedyś obsługa wyglądała trochę inaczej, ale nie jest źle na tle konkurencji. Osobiście polecam zaufany APS (Autoryzowany Punkt Sprzedaży), tam zawsze można się dogadać.

Ps. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie Waszej sprawy.