Start Forum Odpowiedz na:

slawekt
Członek
Liczba postów: 18

Koniec pierwszego akapitu: T-Mobie… Identyczny błąd na telepolis… Czyżby kopiowanie wiadomości (a w zasadzie spamu) od operatora?