Gość
12 lipca 2012 o 22:12
Liczba postów: 139196
ONI NIE mają pomysłu na rozwiązanie problemu .
TO co się teraz dzieje przerosło ICH
NIEMCY dowiedzą się i zrobią porządek !
Zobaczycie …
TO co zrobili – NIGDY już nie naprawią pracownikom .
I nie mówcie T-mobile tylko KONKRETNE OSOBY .
Cytuję z http://www.t :
Nasza misja to tworzenie i utrzymywanie organizacji
kompetentnych, zmotywowanych i efektywnych
pracowników,którzy przyczyniają się do sukcesu
rynkowego firmy