Gość
12 lipca 2012 o 04:43
Liczba postów: 139208
Do mnie też wczoraj dzwonili, grzecznie przeprosiłam bo mam bardzo ważnego klienta i nie mogę rozmawiać, a jeżeli to coś ważnego to poproszę o maila…… I cisza. Nikt nic nie napisał. Drugiego telefonu też nie było.